Direct aan de zee op de boulevard in Vlissingen vindt u Hotel Restaurant Arion. Deze sfeervolle locatie biedt luxe en comfort met internationale allure. Vanaf de enige zuidelijk gelegen boulevard van Nederland, met strand en getij aan uw voeten kijkt u uit over de monding van de Westerschelde en de Noordzee, met continue veranderende vergezichten van natuur en scheepvaart. Een unieke locatie in Vlissingen voor een dinerspel met uw gezelschap.
Doe-het-zelf Moordspel De Onfortuinlijke Bankier in Hotel Restaurant Arion in Vlissingen
Tijdens dit doe-het-zelf moordspel Hotel Restaurant Arion in Vlissingen kunt u samen met collega's, vrienden of familie zelf speuren in een spannende én komische detective. Doe-het-zelf moordspel De Onfortuinlijke Bankier is speciaal daarvoor gemaakt. Dit moordspel behoeft geen spelbegeleiding want het moordonderzoek wordt geleid door... het slachtoffer zelf! De spel-instructies vindt u in de spelboekjes en alles wijst zichzelf.
Tijdens het doe-het-zelf moordspel verzorgt de chef van Hotel Restaurant Arion in Vlissingen een heerlijk diner voor u.
Belangrijk: Waneer u dit online reserveert, wordt het diner voor u vastgelegd bij het restaurant. De spelboekjes dient u vervolgens zelf te bestellen via de webshop. U neemt deze mee naar het restaurant. Zowel een Vlaamse, Engelse als Nederlandse versie beschikbaar in onze webshop. Prijs per spelboekjes/deelnemer €6,50 (incl. BTW). Verzend- en handelingskosten éénmalig €8,50.
Informatie over Doe-het-zelf Moordspel De Onfortuinlijke Bankier
Vraag vrijblijvend beschikbaarheid op
Dit arrangement bestaat uit:
- het doe-het-zelf moordspel;
- een heerlijk drie gangen menu;
- U speelt het spel in het restaurantgedeelte
Let op: geen spelbegeleiding aanwezig. U speelt het spel zelf. Instructies staan in het spelboekje.
De spelboekjes dient u zelf te bestelling in onze webshop!
Waar ligt Hotel Restaurant Arion ?
Vraag vrijblijvend beschikbaarheid op
Hotel Restaurant Arion
De plaats Vlissingen
Vlissingen is een kleine stad in Zeeland, en ligt op het voormalige eiland Walcheren. Het is best al een oude stad die zelfs voor het eerst in de geschiedenisboekjes opduikt rond het jaar 620. In deze periode was het niet meer dan een klein gehucht. Pas in de middeleeuwen, als Floris de Vijfde havens wil aanleggen op Walcheren, gaat Vlissingen een rol van betekenis spelen. Sinds het begin van de veertiende eeuw heeft Vlissingen stadsrechten. Door de eeuwen heen is Vlissingen vaak in buitenlandse handen geweest. Zo hebben de Spanjaarden, de Engelsen en de Fransen het voor het zeggen gehad in deze Zeeuwse stad.